HAKKIMIZDA

Webcicocuk.com, deneyimli bir dijital pazarlama firmasıdır. Uluslararası pazarlara sahip işletmelerden, yerel müşteri odaklı şirketlere kadar geniş bir yelpazedeki firmalar ile çalışmaktayız. Bizimle çalışan şirketlerin farkındalık yaratmalarına, web trafiğini artırmalarına, müşteri kitleleri ile bağlantı kurmalarına ve toplam satışları artırarak kar sağlamalarına yardımcı oluyoruz.
Çeşitli sektörlerde yüzlerce küçük işletmeye yardımcı olmak için yerel pazarlama becerilerini kullanıyoruz. Diş hekimleriavukatlarestetik cerrahlarveteriner hekimlerdermatologlar, galeriler, Ambulans Şirketleri, Morg Üreticileri, Matbaa Sektörleri ve diğer uzmanlaşmış endüstriler, profesyonel dijital pazarlama kampanyalarımızdan yararlanmaktadır. Bunların yanında, önde gelen markaların da aralarında bulunduğu birçok müşteriyle birlikte çalışmanın bize verdiği güven ile, sizlere de en iyi şekilde hizmet vermek istiyoruz.

Verdiğimiz hizmetler:

  • Arama motoru optimizasyonu
  • Web ve Uygulama tasarım ve geliştirmesi
  • Adwords, Facebook ve Diğer Ağlarda (PPC) reklamcılık
  • E-ticaret Danışmanlığı
  • Sosyal medya yönetimi
  • E-posta pazarlaması
  • Blog yönetimi
  • İnfografik oluşturma
  • İçerik pazarlaması
  • Dönüşüm oranı optimizasyonu

 

Müşterilerimiz Webcicocuk.com’u çok seviyor çünkü:

Harika sonuçlar alıyoruz. Müşterilerimizin başarı hikayelerine ve referanslarımıza göz atın. Yüksek teknoloji şirketlerinden, yerel diş hekimlerine kadar herkes için büyük başarılar elde ettiğimizi söylemek isteriz.

Her sektördeki ve her boyuttaki işletmelerle çalışıyoruz. Her endüstri, belirli bir hedefe yönelik özel bir yaklaşım gerektirir. Biz Webcicocuk.com olarak hem büyük hem de küçük işletmelerle çalışıyoruz, bu nedenle sizin için doğru stratejiyi ve planı hazırlayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Webcicocuk.com olarak sizlerle sürekli iletişimde kalıyoruz çünkü müşteri iletişimi bizim için her zaman önceliklidir. Webcicocuk.com ekibi, pazarlama kampanyanızın performansından emin olmanızı ve bu sürece sizin de dahil olmanızı sağlayacaktır. Dilerseniz pazarlama ekibinizin bir uzantısı olarak çalışabiliriz. Mevcut pazarlama çabalarınızı arttırmak için hizmetlerimizi kullanarak zamandan ve paradan kazanın.

Hemen 0555 104 06 48 numaralı telefondan ya da info@webcicocuk.com adresinden Webcicocuk.com ile iletişim kurun.

Vizyonumuz

Hikayesi olan bir Web Sitesi yapabilmek için, işletmenizin hikayesine hakim olmak ve bunu müşteriye doğru şekilde aktarabilmek için doğru yöntemler kullanmak.

Misyonumuz

Web sitenizi hatasaız bir şekilde kodalamak, yayına hazır hale getirmek ve en önemlisi arama motorlarında üst sıralarda çıkartmak.

Ekibimiz

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olan Murat HANİLCHE Web Tasarım ve SEO konularında kendisini geliştirmiş olup son 2 yıldır yaptığı çalışmalar ile birçok firmayı başarıya taşımıştır. 30'a yakın referansı bulunan HANİLCHE webcicocuk markasının da yaratıcısı ve sahibidir.

Konya Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü mezunu olan BALÇIK Web Tasarım ve kodlama alanlarındaki tecrübelerini son 1 yıldır değerli firmalar ile paylaşmakta ve 2018 yılından bu yana da webcicocuk firmasında Web Developer olarak görev almaktadır.

1
Kurumsal bir web sitesinin yanında aynı zamanda GOOGLE'da üst sırada mı görünmek istiyorsunuz. Bize yazın
Powered by